Lista aktuale e anëtarëve të këshillit të Bashkisë Krujë

BESA SHETA0673099927
ISUF BAKU0682184660
DESHIRE KARRUKA0685450323
LUTFI ZHERRI0682061159
ELIDA CELA0692140785
ASTRIT LLUBANI0692112989
VITORE TOTRRI0682238086
SHAQIR XHIXHA0685700004
MIDE ARRA0682721619
MYRTEZA KAZIU0696031318
ANILA SHEHU0673153307
MURAT MURATI0686895331
SHPRESA QIRA0685968513
RIZA KALLMETI0682041107
ANDRI BABAJ0686816868
DIANA KADIU0688416932
FATIME BAMI0692866450
ABDULLA XHIJA0685100892
IGLI KANI0696322786
VEBI PRAPANIKU0682765641
ANISA FARRUKU0682037167
NELSON NOKA0693469139
ERGYS SUFA0692987525
GERALD STEMA0692034432
MIRJETA SUKTHI0675925862
EKLED LILA0673425042
LUAN PAJA0695367974
XHEVDET CACA06853485231
ANIVA KODRA0682817189
XHEVDET SHULLAZI0674222222
FERDINANT KABILI0686419901

Kryetar i Këshillit Bashkiak:
Besa Agim Sheta

Sekretari i Këshillit Bashkiak :
Gjon Lata

Tel: 0694778311, E-mail: gjon1986_jur@live.com

REGJISTRI I ANKESAVE, KËRKESAVE DHE VËREJTJEVE

REGJISTRI I BRENDSHËM I PETICIONEVE DHE INICIATIVAVE QYTETARE