Lista aktuale e anëtarëve të këshillit të Bashkisë Krujë

BESA SHETA 0673099927
ISUF BAKU 0682184660
DESHIRE KARRUKA 0685450323
LUTFI ZHERRI 0682061159
ELIDA CELA 0692140785
ASTRIT LLUBANI 0692112989
VITORE TOTRRI 0682238086
SHAQIR XHIXHA 0685700004
MIDE ARRA 0682721619
MYRTEZA KAZIU 0696031318
ANILA SHEHU 0673153307
MURAT MURATI 0686895331
SHPRESA QIRA 0685968513
RIZA KALLMETI 0682041107
ANDRI BABAJ 0686816868
DIANA KADIU 0688416932
FATIME BAMI 0692866450
ABDULLA XHIJA 0685100892
IGLI KANI 0696322786
VEBI PRAPANIKU 0682765641
ANISA FARRUKU 0682037167
NELSON NOKA 0693469139
ERGYS SUFA 0692987525
GERALD STEMA 0692034432
MIRJETA SUKTHI 0675925862
EKLED LILA 0673425042
LUAN PAJA 0695367974
XHEVDET CACA 06853485231
ANIVA KODRA 0682817189
XHEVDET SHULLAZI 0674222222
FERDINANT KABILI 0686419901

Kryetar i Këshillit Bashkiak:
Besa Agim Sheta

Sekretari i Këshillit Bashkiak :
Gjon Lata

Tel: 0694778311, E-mail: gjon1986_jur@live.com

REGJISTRI I ANKESAVE, KËRKESAVE DHE VËREJTJEVE

REGJISTRI I BRENDSHËM I PETICIONEVE DHE INICIATIVAVE QYTETARE